VISSZAJELZÉSEK



TÉRKÉP
Helyrajzi szám:
Közterület neve:
Közterület jellege:
Házszám:


|  Főmenü  |  INTÉZMÉNYEK  |  ISKOLA  |  Osztályok
Nyomtatható verzió
Osztályok

1. osztály - Nagyné Rabi Márta osztályfőnök

2. osztály - Szente Eszter osztályfőnök

3. osztály - Gyukity Kornélia osztályfőnök

Balogh Márkó
Bárkányi Csaba
Budai Viktor
Czékus Renáta
Dudás Gergő
Gábor Dorina
Gyöngyi Bence
Gyuris Bence
Gyuris Regina
Gyuris Martina
Kara Viktória
Kiss Renáta
Kocsispéter Máté
Kovács István
Kovács Vivien
Kucska Krisztián
Monostori Zsófi
Tálas Dávid
Vass Bianka
Zádori Vivien
Zeisler Milán

4. osztály Kocsispéterné Hunyadvári Éva osztályfőnök

Engi János
Gábor Dominika
Gyuris Attila
Korsós Attila
Kucska Imre
Kusztovszki Dzsenifer
Lajkó Márta
Molnár Gabriella
Nagy Zsanett
Pintér Petra
Sisák Ninetta
Svéda Máté
Tóth Martin
Vass Tekla
Veszelka Vanessza

5. osztály Árva Margit osztályfőnök

Barna Szabolcs
Bigós Albert
Bíró István Szilveszter
Horváth Zsolt Gábor
Kálmán Cintia
Kalmár Péter László
Kecskeméti István
Kucska Dávid
Németh Viktor
Tóth Mariann
Vass Viktória
Zeisler Szimonetta
Zombori Petra

6. osztály Csóti Zoltán osztályfőnök

Bárkányi Zsolt
Dudás Tamás
Fodor László
Gyuris Balázs
Gyuris Péter
Horváth Nikolett
Jenei Dániel
Kapitány Nikolett
Kálmán Martin
Kálmán Szandra
Kisapáti Lilla
Kiss Ádám
Kiss Regina
Kisagócsi Róbert
Kocsispéter Anett
Komócsin Kont
Miskolczi Bence
Nagy Gabriella
Nagypál Fatima
Német József
Pintér Rajmund
Tapodi Henriett
Virág Krisztina

Ziegler Martin

7.osztály Papp András osztályfőnök

Barna Szorina
Bigós Norbert
Csongrádi Beatrix
Dudás István
Dudás Klára
Farkas Mihály
Fődi Kornél
Gábor Brigitta
Gyuris Mariann
Gyuris Réka
Horváth Dávid
Jenei Szabolcs
Kálmán Dóra
Kocsispéter Ildikó
Komjáti Dávid
Kondász Attila
Kulcsár Gitta
Lajkó Nóra
Svéda Dávid
Szabó Péter
Tóth Norbert
Vass Márk


8. osztály Kocsispéterné Krizsán Ilona osztályfőnök

Ádám Martin
Barna Alexandra
Börcsök Nikoletta
Fazekas Csilla
Fekete Nikolett
Gera Bettina
Gyöngyi Péter
Gyuris Alex
Gyuris Kitti
Gyuris Vivien
Kapitány Mónika
Kocsis Réka
Kormányos Martin
Kókai Bianka
Kómár Mária
Maróti Gréta
Pesti Margit
Rácz Melinda
Sári Péter
Schneider Norbert
Suszter Emese
Süli Patrik
Süli Péter
Szűcs Anikó
Uhor Ákos
Vass Fanni
Vass Mária
Virág Éva


Eltérő tantervű SNI tagozat 6-8. osztály
Pálnik Zoltánné osztályfőnök



Asztalos József
Kálmán Gábor
Jenei Edit
Komjáti Nikolett
Kovács György
Kiss József
Kuklis Anita
Kuklis Zoltán
Soós Lajos
Zádori Ádám


Létrehozás dátuma: 2006. október 12.
Utolsó módosítás dátuma: 2009. február 12.